Kiirlaenud kiirelt

Estimated read time 10 min read

Kiirlaenud on laenud, mis võimaldavad klientidel saada lühiajalist laenu kiiresti ja lihtsalt. Eestis on mitmeid laenuandjaid, kes pakuvad kiirlaenude teenuseid, sealhulgas Ferratum, Credit24, Bondora, Kreditex Ühisraha, SMSRaha ja Coop Pank. Need laenuandjad pakuvad erineva suurusega laenusummasid, erinevatel perioodidel ja intressimääradel. Kiirlaenu saamine võtab aega vaid mõne minuti ja laenu saab kätte samal tööpäeval.

Põhieesmärgid

 • Kiire ja lihtne kiirlaenu taotlemine
 • Mitmeid usaldusväärseid laenuandjaid Eestis
 • Erinevad laenusummad, perioodid ja intressimäärad
 • Kiire laenusaamine – vaid mõne minuti jooksul
 • Laenu saab kätte samal tööpäeval

Kiirlaenude tingimused

Kiirlaenude tingimused varieeruvad laenuandjate vahel, pakkudes klientidele erinevaid võimalusi vastavalt nende vajadustele ja eelarvele. Siin on mõned näited laenusummade, perioodide ja intressimäärade kohta erinevatelt laenuandjatelt:

Laenuandja Laenusumma vahemik (eurodes) Perioodi vahemik (kuudes) Intressimäära vahemik
Ferratum 100-5000 3-60 26,85-45,93%
Credit24 50-10000 3-60 27,24-57,98%
Bondora 500-10000 3-60 31,69-61,8%
Kreditex Ühisraha 300-200000 3-180
SMSRaha 200-15000 1-72 32,25-%
Coop Pank 300-15000 6-72 25,05-%

Laenusummad, perioodid ja intressimäärad võivad erineda sõltuvalt laenuandjast. Seetõttu on oluline tutvuda laenuandja tingimustega enne laenu taotlemist, et leida endale sobivaim lahendus. Kiirlaenude taotlemine ja saamine on kiire protsess ning laenuraha võib olla kättesaadav juba samal tööpäeval.

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on laen, mis on mõeldud 18-65 aastastele Eestis elavatele klientidele. See on lühiajaline laen, mis võimaldab kiiresti rahastada ootamatuid väljaminekuid või ajutist rahalist puudust. Kiirlaenud on mõeldud lühikese perioodi jooksul tagasimaksmiseks ja neid iseloomustab sageli kõrgem intressimäär võrreldes pikaajaliste laenudega. Sellepärast on oluline hoolikalt kaaluda laenu võtmist ja veenduda, et saate selle õigeaegselt tagasi maksta.

Kiirlaenude taotlemine on muutunud mugavaks ja kiireks protsessiks tänu digitaalsetele lahendustele. Laenu saab taotleda interneti kaudu, kasutades ID-kaarti või mobiil-ID-d. Selleks tuleb täita veebipõhine taotlusvorm ja esitada vajalikud dokumendid. Taotluse läbivaatamise aeg on tavaliselt lühike ning laenusaamine võib võtta aega vaid 15 minutit. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, kantakse raha laenuvõtja pangakontole samal tööpäeval.

Oluline on meeles pidada, et kiirlaen on finantskohustus ning tuleb hoolikalt kaaluda enda rahalist olukorda enne laenu võtmist. Veenduge, et olete teadlik laenuga kaasnevatest kuludest, sealhulgas intressimäärast, lepingutasudest või viivisintressidest. Samuti on oluline tutvuda laenulepingu tingimustega ja veenduda, et saate need täita. Kiirlaen võib olla kasulik lühiajalise finantsprobleemi lahendamisel, kuid tuleb olla vastutustundlik laenaja ja tagada õigeaegne tagasimakse.

Kiirlaenude taotlemine ja tingimused

Kiirlaenu taotlemine on mugav ja kiire protsess, mis toimub interneti kaudu laenuandja kodulehel. Enne taotluse saatmist on oluline tutvuda hoolikalt laenutingimustega, et teha teadlik otsus ja tagada sobivate tingimuste valik. Iga laenuandja võib pakkuda erinevaid kiirlaenusaamise tingimusi, sealhulgas laenatav summa, laenuperiood, intressimäär ja nõutud dokumentide esitamine.

Kiirlaenu taotlemise sammud:

 1. Külastage laenuandja veebisaiti ja valige soovitud laenusumma.
 2. Täitke taotlusvorm, kus peate esitama isikuandmed ja vajalikud dokumendid.
 3. Esitage taotlus, vajadusel lisades digitaalselt allkirjastatud dokumendid.
 4. Oodake laenuotsust, mis võib võtta aega vaid mõne minuti.
 5. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, kantakse laenusumma teie arvele samal tööpäeval.

Laenutingimused võivad erineda sõltuvalt laenuandjast. Näiteks, Ferratum pakub laenusummade vahemikku 100-5000 eurot, perioodi vahemikku 3-60 kuud ja intressimäära vahemikku 26,85-45,93%. Credit24 pakub laenusummade vahemikku 50-10000 eurot, perioodi vahemikku 3-60 kuud ja intressimäära vahemikku 27,24-57,98%. Enne kiirlaenu taotlemist on soovitatav tutvuda mitme laenuandja pakkumistega ja võrrelda erinevaid tingimusi, et valida endale sobivaim lahendus.

Laenuandja Laenusumma (eurot) Laenuperiood (kuud) Intressimäär (%)
Ferratum 100-5000 3-60 26,85-45,93
Credit24 50-10000 3-60 27,24-57,98

Lisaks laenatava summa ja perioodi valikule tuleb ka laenu tagastamise võimalused hoolikalt läbi mõelda. Laenu tagastamiseks saadab laenuandja arve elektronposti teel, kus on välja toodud kõik vajalikud andmed laenu tagasimaksmiseks. Oluline on tagastada laen õigeaegselt vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele, et vältida võimalikke lisatasusid või viiviseid.

Maksehäirete korral

Maksehäirete korral võib kiirlaenu saamine olla väljakutse, kuna laenuandjad teevad päringu maksehäireregistrisse, et kontrollida laenuvõtja maksekäitumist. Kui teil on maksehäireid, võib see mõjutada laenuandja otsust ja potentsiaalselt viia keeldumiseni või kõrgema intressimäära määramiseni.

Siiski on veel võimalik saada kiirlaenu, isegi kui teil on maksehäired. Oluline on konsulteerida spetsialistidega ja hoolikalt kaaluda laenu võtmist. Mõned laenuandjad võivad olla paindlikumad ja pakkuda võimalusi laenusaamiseks, isegi kui teil on maksehäireid, kuid need võivad kaasas käia kõrgema intressimäära või täiendavate tingimustega.

Enne kiirlaenu taotlemist tasub uurida erinevaid laenuandjaid ja nende laenutingimusi. Teadlik valik aitab teil leida sobiva kiirlaenu, mis vastab teie vajadustele ja finantsolukorrale. Samuti peaksite hoolikalt kaaluma laenu tagasimaksmise kohustust ning veenduma, et olete võimeline tagastama laenusumma ja intressikulud õigeaegselt.

Laenuandja Laenu saamine maksehäiretega Intressimäär
Ferratum Jah 26,85% – 45,93%
Credit24 Jah 27,24% – 57,98%
Bondora Jah 31,69% – 61,8%
Kreditex Ühisraha Ei
SMSRaha Jah 32,25% –
Coop Pank Ei 25,05% –

Krediidikonto: Kiirlaenude Alternatiiv

Kui otsite alternatiivi traditsioonilistele kiirlaenudele, võib krediidikonto olla teie jaoks parim valik. Krediidikonto on paindlik finantstoot, mis võimaldab teil kasutada krediitlimiiti vastavalt vajadusele. See toimib sarnaselt krediitkaardiga, kus intresse tasutakse ainult kasutatud summalt.

Krediidikonto abil saate mugavalt hallata oma rahalisi vajadusi, võttes laenu ainult siis, kui seda tegelikult vajate. Võrreldes traditsiooniliste kiirlaenudega, kus peate võtma välja kindla summa, pakub krediidikonto rohkem paindlikkust ning võimaldab teil võtta laenu vastavalt teie hetkevajadustele.

Samuti on krediidikonto kasutamine lihtne ja mugav. Teil ei ole vaja esitada palju dokumente ning laenutaotlemine toimub kiiresti läbi interneti. Hoolikalt jälgige intressimäära ja lisatasusid, mis võivad erinevatel laenuandjatel erineda. Enne lepingu sõlmimist veenduge, et olete täielikult tutvunud krediidikonto tingimustega.

Krediidikonto eelised:

 • Paindlikkus – kasutage krediitlimiiti vastavalt vajadusele
 • Intressitasu ainult kasutatud summalt
 • Lihtne ja mugav taotlemisprotsess

Üheks oluliseks eeliseks krediidikonto puhul on võimalus tasuda intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui teil on krediitlimiit 1000 eurot ja te kasutate ära 500 eurot, siis maksate intressi ainult selle kasutatud summa eest, mitte kogu krediitlimiidi eest.

„Krediidikonto võimaldab teil paindlikult hallata oma rahalisi vajadusi, võttes laenu ainult siis, kui seda tegelikult vajate.“

Kokkuvõtvalt, krediidikonto on kiirlaenude väärt alternatiiv, sest see pakub paindlikkust, mugavust ja võimalust tasuda intressi ainult kasutatud summalt. Enne krediidikonto lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt tingimustega ning veenduge, et see vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Kiirlaenude võrdlus

Kiirlaenude võrdlus on oluline samm parima ja soodsaima kiirlaenupakkumise leidmisel. Eesti turul on mitmeid usaldusväärseid laenuandjaid, kes pakuvad kiirlaenude teenuseid erinevate tingimustega. Alljärgnevas tabelis esitan võrdleva ülevaate mõnede populaarsete laenupakkujate intressimäärade ja krediidikulukuse määrade kohta.

Laenuandja Intressimäär (%) Krediidikulukuse määr (%) Laenuperiood (kuudes)
Ferratum 26.85-45.93 27.42-47.61 3-60
Credit24 27.24-57.98 27.94-58.69 3-60
Bondora 31.69-61.8 32.34-62.49 3-60
Kreditex Ühisraha 3-180
SMSRaha 32.25- 33.01- 1-72
Coop Pank 25.05- 25.8- 6-72

Laenupakkujate võrdlemisel tuleb arvestada mitmeid tegureid, nagu intressimäär, krediidikulukuse määr ja laenuperiood. Kiirlaenude võrdluse abil saate valida parima ja sobivaima kiirlaenu vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

“Kiirlaenude võrdlus aitab selgitada välja erinevate laenuandjate intressimäärad ja krediidikulukuse määrad ning valida parim lahendus vastavalt oma finantsolukorrale.” – Finantsekspert

Kokkuvõte

Kiirlaenude võrdlus aitab leida parima ja soodsaima kiirlaenu pakkumise. Erinevate laenupakkujate intressimäärad, krediidikulukuse määrad ja laenuperioodid varieeruvad, mistõttu on oluline hoolikalt kaaluda erinevaid tingimusi. Kasutades võrdlustabelit ja pöörates tähelepanu olulistele faktoritele, saate teha teadliku otsuse ning leida sobiva kiirlaenu vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

Soodne kiirlaen ilma tagatiseta ja käendajata

Kiirlaenud on mugav finantslahendus lühiajalise rahalise vajaduse korral ning Eestis on mitmeid laenuandjaid, kes pakuvad soodsaid kiirlaenude võimalusi ilma tagatiseta ja käendajata. Tagatiseta kiirlaen tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja panna pantiks vara ega leida käendajat. See muudab laenuprotsessi kiiremaks ja lihtsamaks, sest puuduvad täiendavad nõuded tagatiste või käendajate osas.

Tagatiseta kiirlaenu saamine on lihtne – tuleb täita laenutaotlus internetis laenuandja veebilehel ning esitada vajalikud isikuandmed ja dokumendid. Pärast taotluse esitamist toimub kiire krediidianalüüs ning laenuotsus antakse sageli juba mõne minuti jooksul. Kui laenuotsus on positiivne, saab laenu summa kätte sama tööpäeva jooksul.

Laenuandjate valik on Eestis lai ning tagatiseta kiirlaenu pakkujad võivad erineda oma laenusummade, perioodide ja intressimäärade poolest. Seetõttu on soovitatav teha hoolikas võrdlus erinevate laenuandjate vahel, et leida sobivaim pakkumine vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Enne laenulepingu allkirjastamist tuleb tutvuda ka laenutingimustega, sealhulgas intressimäära ja võimalike lisatasudega.

Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intressimäär
Ferratum 100-5000 eurot 3-60 kuud 26,85-45,93%
Credit24 50-10000 eurot 3-60 kuud 27,24-57,98%
Bondora 500-10000 eurot 3-60 kuud 31,69-61,8%

Kokkuvõte

Tagatiseta kiirlaenud pakuvad Eesti klientidele mugavat ja kiiret võimalust lühiajaliseks rahaliseks abiks. Laenu saamine on lihtne ning kiirlaenu taotlemiseks ei ole vaja tagatist ega käendajat. Erinevate laenuandjate võrdlemine aitab leida soodsa intressimäära ja sobiva laenusumma ning tagab, et laenuprotsess toimub läbipaistvalt ja usaldusväärselt.

Järeldus

Kiirlaenud on kiire ja mugav lahendus lühiajaliseks rahaliseks vajaduseks. Eestis on mitmeid usaldusväärseid laenuandjaid, kes pakuvad kiirlaenude teenuseid erinevate tingimustega. Enne kiirlaenu taotlemist on oluline võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja hoolikalt kaaluda laenutingimusi. Kiirlaenu saamine võib olla kasulik, kui raha on vaja kiiresti, kuid tuleb olla teadlik laenu tagasimaksmise kohustusest. Eesti klientidel on mitmeid võimalusi valida sobivaim kiirlaen vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

FAQ

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on lühiajaline laen, mis võimaldab klientidel saada rahalist abi kiiresti ja lihtsalt. Enamik laenuandjaid Eestis pakuvad kiirlaenude teenuseid erineva suuruse, perioodi ja intressimääraga.

Millised on kiirlaenude tingimused?

Kiirlaenude tingimused varieeruvad vastavalt laenuandjale. Laenusummad, perioodid ja intressimäärad võivad erineda. Näiteks Ferratum pakub laenusummasid 100-5000 eurot, perioode 3-60 kuud ja intressimäärasid 26,85-45,93%. Credit24 pakub laenusummasid 50-10000 eurot, perioode 3-60 kuud ja intressimäärasid 27,24-57,98%. Bondora pakub laenusummasid 500-10000 eurot, perioode 3-60 kuud ja intressimäärasid 31,69-61,8%.

Kuidas taotleda kiirlaenu?

Kiirlaenu saab taotleda Interneti kaudu laenuandja kodulehel. Enne taotluse saatmist tuleb tutvuda laenutingimustega ning esitada vajalikud dokumendid. Kiirlaenu saamiseks on tavaliselt vaja ID-kaarti või mobiil-ID-d. Laenuotsuse tegemine võtab tavaliselt vaid mõne minuti.

Mis juhtub maksehäirete korral?

Maksehäirete korral võib laenuandja keelduda laenu väljastamisest või määrata kõrgema intressimäära. Enamik laenuandjaid kontrollib laenuvõtja maksekäitumist maksehäireregistrist. Kui laenuvõtjal on maksehäireid, võib see mõjutada laenu saamise võimalust.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on kiirlaenude alternatiiv, kus saab kasutada krediitlimiiti vastavalt vajadusele. Krediidikonto toimib sarnaselt krediitkaardiga, kus intresse tasutakse ainult kasutatud osa eest. Krediidikonto lepingu sõlmimisel tuleb hoolikalt jälgida intressimäära ja lisatasusid.

Kuidas võrrelda erinevaid kiirlaenupakkujaid?

Kiirlaenude võrdlemisel tuleb arvestada intressimäära, krediidikulukuse määra ja laenuperioodi. Erinevad laenupakkujad pakuvad erinevaid tingimusi, seega on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi ja valida sobivaim vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

Kas kiirlaenu saab võtta ilma tagatiseta ja käendajata?

Jah, kiirlaenud on tavaliselt tagatiseta ja käendajata laenud. Enamik laenuandjaid ei nõua pangaväljavõtet ega käendajat. Kiirlaenu saamine interneti kaudu on muutunud lihtsaks ja kiireks protsessiks.